ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

LIV

Скликання:

VIII

Проголосовано:

В цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

26.10.2023

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 2681
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП  «КАЛУСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ РИНОК» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
26.10.2023     №   2681
 Про надання дозволу на розроблення                   
проекту землеустрою щодо відведення                  
земельної ділянки в постійне користування
КП  «КАЛУСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ
РИНОК» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
   
м.Калуш
(п’ятдесят четверта сесія восьмого  демократичного скликання)
 
            Розглянувши заяву КП  «КАЛУСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ РИНОК» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (від 29.09.2023 вх. № 2238186) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (в постійне користування), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст. 12, 92 123, 134 Земельного кодексу України, ст. ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології,  мiська рада
ВИРІШИЛА:
 
        1. Дати дозвіл КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ  «КАЛУСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ РИНОК» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,0179 га, яка знаходиться на вулиці Ринкова, м. Калуш, Івано-Франківської області, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
        2. КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ  «КАЛУСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ РИНОК» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
 
        3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами
        4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                         Андрій НАЙДА