ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

LIV

Скликання:

VIII

Проголосовано:

В цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

26.10.2023

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 2684
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «МІСЬКСВІТЛО»

        
УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
26.10.2023     №   2684
 Про надання дозволу на розроблення                   
проекту землеустрою щодо відведення               
земельної ділянки в постійне користування
КП «МІСЬКСВІТЛО»
 
   
м.Калуш
(п’ятдесят четверта сесія восьмого  демократичного скликання)
 
        Розглянувши заяву КП «МІСЬКСВІТЛО» про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки (в постійне користування) (від 06.10.2023 № 2239043), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст. 12, 92, 123 Земельного кодексу України, ст. ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме  майно про реєстрацію права власності (номер запису про право власності: 26449709 від 29.05.2028), враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. Дати дозвіл КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКСВІТЛО»  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,2095 га, яка знаходиться на вул. Гірника, 9, м. Калуш, Івано-Франківської області, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
        2. КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКСВІТЛО» подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
        3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
        4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                Андрій НАЙДА