ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

LXVI

Скликання:

VIII

Проголосовано:

В цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

30.05.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  23
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  14

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3251
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється ОСББ «Грушевського 20 Б»

 
УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
30.05.2024     №   3251
 
Про надання дозволу на розроблення                      
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки, цільове призначення
якої змінюється ОСББ «Грушевського 20 Б»
 
 
м.Калуш
(шістдесят шоста  сесія восьмого демократичного скликання)
 
              Розглянувши заяву ОСББ «Грушевського 20 Б» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється (від 22.04.2024 № 2299781), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
 
         1. Дати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «Грушевського 20 Б» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (код КВЦПЗ 03.15) у землі для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код КВЦПЗ 02.03) площею 0,0323 га, кадастровий номер: 2610400000:13:007:0016, яка знаходиться  на вул. Грушевського, 20-Б, в м. Калуші Івано-Франківської області.
        2. ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «Грушевського 20 Б» подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.
        3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків в та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                         Андрій НАЙДА