ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

LXVI

Скликання:

VIII

Проголосовано:

В цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

30.05.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  14

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3252
Про надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
30.05.2024     №   3252
 Про надання дозволу на розроблення                      
проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду
ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»
 
м.Калуш
(шістдесят шоста  сесія восьмого демократичного скликання)
 
 
 
          Розглянувши заяву ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (від 03.05.2024 № 2301126), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст. 12, 93, 123, 134 Земельного кодексу України, ст. ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
 
         1. Дати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Юкрейн Тауер Компані» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,0200 га, яка знаходиться на території населеного пункту села Сівка-Калуська, Калуського району, Івано-Франківської області, для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку.
         2. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Юкрейн Тауер Компані» подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
         3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
         4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
 
Міський голова                                                                         Андрій НАЙДА