ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

LXVI

Скликання:

VIII

Проголосовано:

В цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

30.05.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  15

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3256
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється Романюку С. В.

УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
30.05.2024     №   3256
 Про надання дозволу на розроблення                      
проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється Романюку С. В.
 
 
м.Калуш
(шістдесят шоста  сесія восьмого демократичного скликання)
 
          Розглянувши заяву громадянина Романюка Сергія Васильовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється (від 15.05.2024 № 2302300), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст. 12, 20, 123, Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
 
      1. Дати дозвіл громадянину Романюку Сергію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01) у землі для сінокосіння і випасання худоби (код КВЦПЗ 01.08) площею 18,0000 га, кадастровий номер: 2610400000:03:001:0061, яка розташована в м. Калуші Івано-Франківської області.
      2. Громадянину Романюку Сергію Васильовичу подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.
      3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків в та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                         Андрій НАЙДА