ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

LXVI

Скликання:

VIII

Проголосовано:

В цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

30.05.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  2
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  14

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3261
Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр.Яніцькій О.З.  

   
УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
30.05.2024     №   3261
 Про відмову у наданні дозволу на                         
розроблення проекту землеустрою 
щодо відведення земельної ділянки
в орендудля городництва
гр.Яніцькій О.З.
 
м.Калуш
(шістдесят шоста  сесія восьмого демократичного скликання)
 
 
          Розглянувши заяву (вх.№2266627 від 20.03.2024 року) громадянки Яніцької  Олександри Зіновіївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст.ст. 12, 36,123 Земельного Кодексу України, беручи до уваги службову записку управління архітектури та містобудування від 05.04.2024 року №02-03/132, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
 
 1. Відмовити громадянці Яніцькій Олександрі Зіновіївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1608 га в районі вулиці Долинська, 52 Є в м.Калушів оренду для городництва у зв’язку із невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам містобудівної документації (ч.3 ст.123 Земельного кодексу України), оскільки згідно із генеральним планом міста Калуша 1979 року земельна ділянка орієнтовною площею 0,1608 га в районі вулиці Долинська, 52 Є в м.Калуші належить до території кар’єрів, відвалів (в зоні гірничного відводу). Згідно з експлікацією генплану 8.Кар’єр «Привокзальний».
 
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради  з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                     Андрій НАЙДА