ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

LXVII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

В цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

12.06.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3286
Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності ТОВ “АКВАІЗОЛ”

УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ

12.06.2024     №   3286

 Про надання дозволу на виготовлення 
технічної  документаціїіз землеустрою   
щодо інвентаризації земельної ділянки
комунальної власності
ТОВ “АКВАІЗОЛ”
 
 
м.Калуш
(шістдесят сьома позачергова  сесія восьмого демократичного скликання)
 

             Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АКВАІЗОЛ” щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки (від 31.05.2024вх. №2383590), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 79-1, 123Земельного кодексу України,ст. ст. 25, 35, 57 Закону України «Про землеустрій»,постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:
 
1. Дати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АКВАІЗОЛ” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 3,6241 га, кадастровий номер: 2610400000:06:001:0008, яка розташована на вул. Б.Хмельницького в м.Калуш, Івано-Франківської області, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02).
2. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Секретар міської ради                                                     Віктор ГІЛЬТАЙЧУК