ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

LXVII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

В цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

12.06.2024

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3283
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється та надання її в постійне користування УПРАВЛІННЮ БУДІВНИЦТВА ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
12.06.2024     №   3283
 
Про затвердження проекту землеустрою                   щодо відведення земельної ділянки
цільове призначення якої змінюється
та надання її в постійне користування
УПРАВЛІННЮ БУДІВНИЦТВА
ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ
КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
 
м.Калуш
(шістдесят сьома позачергова  сесія восьмого демократичного скликання)
 
         Розглянувши заяву УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (від 10.06.2024 №2434566) та проект землеустрою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст. 12, 20, 92, 123, 125, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 26.10.2023 № 2646 «Про затвердження детального плану території для будівництва модульної котельні в районі вул. Будівельників, 3, в м. Калуші, Івано-Франківської області», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
         
       1. Затвердити УПРАВЛІННЮ БУДІВНИЦТВА ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва  і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови (код КВЦПЗ 02.09) у землі  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦПЗ 11.04).
        2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0113 га, кадастровий номер: 2610400000:08:006:0038, яка розташована в районі вул. Будівельників, 3 в місті Калуші, Івано-Франківської області із земель для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови (код КВЦПЗ 02.09) у землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦПЗ 11.04) УПРАВЛІННЮ БУДІВНИЦТВА ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
         3. Надати УПРАВЛІННЮ БУДІВНИЦТВА ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» в постійне користування земельну ділянку площею 0,0113 га, кадастровий номер: 2610400000:08:006:0038, яка розташована в районі вул. Будівельників, 3, в місті Калуші, Івано-Франківської області, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦПЗ 11.04).
       4. УПРАВЛІННЮ БУДІВНИЦТВА ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ вжити заходів для проведення реєстрації права постійного користування земельною ділянкою відповідно до вимог законодавства України.
       5.  Внести зміни в земельно-кадастрові документи.
       6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
 
         
Секретар міської ради                                                    Віктор ГІЛЬТАЙЧУК