ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Володимир Мельник

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

16.11.2023

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 975
Про надання дозволу на розроблення   проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду для ведення садівництва гр.Кульку С.І.

Про надання дозволу на розроблення               (_________  сесія  восьмого
проекту землеустрою щодо відведення           демократичного  скликання)                                             
земельної ділянки в оренду для ведення
садівництва гр.Кульку С.І.
 
 
 
             Розглянувши заяву громадянина Кулька Сергія Івановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення садівництва, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.55 Закону України «Про землеустрій»,  та ст.ст. 12, 35, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України,  враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада ВИРІШИЛА:
  1. Надати громадянину Кульку Сергію Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення садівництва площею 0,0600 га в с/т «Хімік», сад №9, ділянка №97а в м.Калуші.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 

Мiський голова                                                                    Андрій НАЙДА